Studio Fit

Dietetyka

Sposób odżywiania ma ogromny wpływ na zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm oraz poprawić jego funkcjonowanie.

Jedząc zbilansowane posiłki w regularnych odstępach 2-4 godzinnych, można przyspieszyć przemianę materii, uzyskać właściwą masę ciała odczuwając przy tym przypływ energii.


Asystent odchudzaniaDietetyka Ewa Urbańska http://www.studiofit.com.pl/

Indywidualna dieta

Dieta pełnowartościowa, prosta, zdrowa i skuteczna, w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Dieta rozpisana jest na poszczególne posiłki. Nie trzeba kupować żadnych preparatów ani specjalnej żywności. Dieta przygotowana przeze mnie zapewni sukces w odchudzaniu oraz dobry nastrój i samopoczucie.

Możliwość modyfikacji diety

Ważenie oraz pomiar składu ciała co 3-4 tygodnie pozwoli na odpowiednią modyfikacje diety w zależności od samopoczucia i osiąganych efektów tak, aby przez cały czas była skuteczna.

Stały kontakt i konsultacje z dietetykiem

Jestem do dyspozycji przez cały czas trwania programu. W każdej chwili można się ze mną skontaktować poprzez e-mail, SMS lub telefonicznie. Odpowiem na pytania, rozwieję ewentualne wątpliwości oraz zmotywuję do dalszego odchudzania.

Koszt 400zł za 6 spotkań


Dietetyka Ewa Urbańska http://www.studiofit.com.pl/Poradnictwo żywieniowe 

Podczas wizyty, po przeprowadzeniu wywiadu oraz analizy dzienniczka żywieniowego i składu ciała przedstawiana jest lista produktów zalecanych i przeciwwskazanych. Prezentowane są podstawowe zalecenia żywieniowe (technologia przyrządzania potraw, czas (godziny) spożywania posiłków, zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze.

Koszt 100zł za 1 spotkanie


Porady indywidualne

Obejmują zalecenia ogólne oraz układanie konkretnych diet i planów żywieniowych. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Oferuję nie tylko spadek masy ciała, ale przede wszystkim, pomoc w zmianie nawyków żywieniowych.

Zlecane szczególnie osobom, których celem jest:Dietetyka Ewa Urbańska http://www.studiofit.com.pl/
schudnięcie/przytycie,
zwiększenie masy mięśniowej,
zachowanie aktualnej wagi i figury na lata,
osobom zawodowo lub rekreacyjne uprawiającym sport,
osobom, które z powodów zdrowotnych muszą zmienić sposób odżywiania (np. cukrzyca, IO, choroby nerek, wątroby i wiele innych),
kobietom w ciąży i karmiącym

Koszt 100zł za 1 spotkanie


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress