Studio Fit

O nas

O nasO nas Studio FIT

Studio Fit to miejsce, w którym mieści się gabinet fizjoterapeutyczny, gabinet masażu, gabinet dietetyka oraz sala do ćwiczeń. Dołączyły do naszej oferty 2 gabinety kosmetyczne. Oferujemy zabiegi dla ciała i dla duszy.

Nasze wieloletnie doświadczenie medyczne pozwala nam dobierać odpowiednie strategie terapii do aktualnego stanu funkcjonalnego, możliwości oraz konkretnych potrzeb pacjenta. Kosmetolodzy zaś dostarczą waszemu ciału niezbędnej pielęgnacji i wydobędą skrywane piękno.
Planujemy i prowadzimy zarówno leczenie, jak i profilaktykę. Dodatkowo planujemy instruktaże do ćwiczeń domowych oraz pomagamy dobierać i dostosowywać odpowiednie zaopatrzenie ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny. W gabinetach kosmetycznych i u dietetyka dowiesz się zaś jak dbać o siebie.

Otaczamy opieką w zakresie rehabilitacji i treningu profilaktycznego zawodników klubu sportowego LKS Perła Złotokłos oraz kadrę Polski U-2000 Piłki Ręcznej.

Gdy zechcesz poćwiczyć współpraca z instruktorami fitness da Ci taką możliwość.

O nas Ewa Urbańska i Marcin Urbański

 

 

Studio Fit
Studio Fit

Studio Fit jest miejscem dla każdego. Znajdzie tu coś dla siebie osoba chora, zdrowa, szukająca pomocy, wytchnienia, relaksu, zajęć profilaktycznych...... Do każdego podchodzimy indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych osób więc nie ma dwóch takich samych terapii. Współpracujemy z instruktorami więc oferta jest coraz bogatsza. Przyjdź! Zobacz! Sprawdź!

Ewa Urbańska

Jestem absolwentką wydziału fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłam też studia podyplomowe "Dietetyka i żywienie człowieka" w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną, neurologiczną oraz rehabilitacją wad postawy u dzieci. Dodatkowo jestem instruktorem fitness z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć aerobowych, treningu siłowego oraz profilaktyki prozdrowotnej. Równolegle prowadzę szkolenia z zakresu ergonomii pracy, w szczególności dotyczące sektora służby zdrowia (miedzy innymi: Ręczne techniki przemieszczania i przenoszenia pacjenta).

Marcin Urbański

Jestem absolwentem wydziału fizjoterapii AWF w Poznaniu. Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej oraz terapii manualnej. Ukończyłem miedzy innymi wieloetapowy kurs terapii manualnej według Kaltenborn Evienth oraz kurs OMT - terapii manualnej rozwijający, PNF oraz kurs suchej igłoterapii. Dzięki znajomości anatomii funkcjonalnej, biomechaniki pracy układu ruchu człowieka oraz sprawnej umiejętności łączenia wielu faktów z badań diagnostycznych z wynikami badania funkcjonalnego moich pacjentów, trafnie dobieram terapię i jest ona skuteczna.

Kosmetyczka, manicure, pedicure, przedłużanie rzęs, depilacja, henna i wiele innych
Katarzyna Rechnio

Piękna, młoda, wykształcona i do tego zdolna kosmetyczka współpracuje ze Studio Fit. Od początku kieruje się ideą profesjonalnie wykonywanych zabiegów. W swojej ofercie Kasia posiada między innymi manicure/ pedicure metodą vinylux, hybrydowy i japoński. Zabiegi na dłonie i stopy, parafinę, hennę, depilację woskiem, przedłużanie rzęs metoda 1:1.

Justyna Skalska
Justyna Skalska

W Gabinecie Złoty Kłos Justyna, absolwentka ekskluzywnego Collegium Cosmeticum dr Markowskiego, wiedzą, indywidualnym podejściem i doskonałej jakości kosmetykami przy relaksującej muzyce, w otoczeniu świec i wonnych olejków sprawi, że odpręży się twoja dusza, a ciało zyska niepowtarzalny blask.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress