Studio Fit

Taniec

BALETbalet

Taniec klasyczny ma na celu kształcenie harmonii i piękna ruchu. Wyrabia doskonałą dyscyplinę ruchowa i jest podstawą wszelkich technik tanecznych. Jest stworzoną przez choreografa kombinacja ustalonych kroków i póz, dla oznaczenia których używana jest terminologia francuska.


TaniecMODERN JAZZ

Łączy w sobie trzy style tańca: klasyczny, modern i jazz. To taniec kontrastów łączący liryzm i dynamikę, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie. Zajęcia oparte w głównej mierze na połączeniu podstawowych technik modern (contract and release) z charakterystyczna dla tańca jazzowego izolacją (niezależne ruchy poszczególnych części ciała). Ćwiczenia rozwijają i rozciągają wszystkie grupy mięśniowe, poprawiają motorykę ciała i krążenie krwi. Zajęcia pomogą w nabraniu pewności siebie i nauczą w sposób ekspresyjny wyrażać uczucia i emocje.


Taniec

VIDEO CLIP DANCE

Taniec charakteryzuje sie szybkim tempem, dynamiką i ekspresja. Jest bardzo żywy i energiczny. Łączy w sobie wiele stylów tanecznych przez co często określany jest jako taniec teledyskowy. Kładzie nacisk na muzykalność, koordynacje i pamięć ruchową. Styl ten składa się z częstej zmiany dynamicznych kroków charakterystycznych dla stylu disco, ale i elementów jazzowych oraz elementów tańca klasycznego. Wyzwala pokłady energii i pewności siebie. Pomoże każdemu zabłysnąć na parkiecie!!!


Taniec

JAZZ

Technika tańca zapoczątkowana przez afrykańskich niewolników. Jest to bardzo popularny i niezwykle efektowny styl taneczny. Opiera się na izolacji, kontroli i koordynacji poszczególnych części ciała. Podstawa tego tańca są dwa elementy: rytm i policentryzm. Pozwala na większa swobodę ruchu i ekspresji niż taniec klasyczny. Obok klasyki taniec jazzowy jest jednym z głównych styli obecnych na deskach teatrów.


Taniec modern slim hip-hop style teenage girl jumping dancing

AERO LATINO DANCE

Zajęcia nie tylko dbające o sylwewtykę, wzmacniające mięśnie brzucha i pośladków ale równieą uczące podstawowych latynoamerykańskich rytmów porywających nasze nogi do tańca. Każde spotkanie to nie tylko ćwiczenia kształtujace i wzmacniające mięśnie ale i uczące wspaniałej koordynacji ruchowej poprzez stworzona choreografię. Ćwicząc i tańcząc nie tylko poprawisz sylwetkę i wzmocnisz mięśnie ale nabierzesz umiejętności płynnego, zmysłowego poruszania sie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress